V nedávném rozhovoru pro Collider herec Liam Neeson vyjádřil své nadšení, ale také své obavy z hraní v rebootu klasické komediální série „The Naked Gun“.

V nedávném rozhovoru pro Collider herec Liam Neeson vyjádřil své nadšení

„Je zřejmé, že scénář musí být skutečně vtipný a musí mít nějaké téma, nějaký příběh, který jím prochází, i když je dost volný, spíše než jen sérii gagů, které mohou velmi rychle zestárnout. Ano, je to je mi velkou ctí, že mi nabídli roli Franka Drebina,“ zdůraznil Neeson.

Poznamenal, že již natočil několik skečů pro propagační a televizní účely, ale casting pro projekt ještě není dokončen, takže Neeson doufá, že ostatní členové obsazení budou „veselí a charismatičtí“.

Tvůrce „Family Guy“ Seth MacFarlane bude na filmu působit jako producent. Režisérem je Akiva Schaffer, který dříve pracoval na komediích jako „Brooklyn Nine-Nine“, „The Watch“, „Neighbors“ a „Palm Springs“. Scénář napíšou Dan Gregor a Doug Mand. Liam Neeson si zahraje syna Franka Drebina, kterého v franšíze původně ztvárnil Leslie Nielsen.

Zdá se, že Neeson touží převzít tuto ikonickou roli, ale zároveň si uvědomuje, že je potřeba udělat komedii správně, aby dostála oblíbeným původním filmům. Fanoušci budou bedlivě sledovat, zda tento nový záběr dokáže zachytit stejně veselého ducha.

Jak se vám líbí, že Liam Neeson hraje v rebootu franšízy "The Naked Gun"?
Jsem nadšený, že Neeson převezme tuto ikonickou komediální roli a doufám, že filmaři dokážou zachytit stejně veselého ducha jako původní filmy.
100%
Jsem skeptický k tomu, že Neeson hraje v rebootu "The Naked Gun" a obávám se, že nová verze nebude odpovídat oblíbeným původním filmům.
0%
Voted: 1